Oca 272016
 

Avcılar Vaillant Servisi

0212 601 17 67

kombi-servisi

Avcılar Vaillant Servisi olarak ilk önceliğimiz adresinize gelmeden telefon yardımıyla sorunuzu gidermektir. Teknolojinin pahalı nimetlerinden olan kombi ve ısıtma cihazları yanlış bir işlem sonucunda sizlere çok daha büyük masraflar oluşturmakta ve uzun süreli mağduriyetler sağlamaktadır. Bu sebeple arıza için çağıracağınız servisin işini bilen eğitimli teknisyenler olduğundan emin olunuz. Avcılar Vaillant Servisi olarak siz saygı değer müşterilerimize adresinizde hizmet veren teknisyenlerin sektörün önde gelen firmalarında eğitimlerini almış, insan ilişkileri konularında tecrübe kazanmış, cihazlara olan hakimiyetleri üst seviyede olan insanlardan oluşturmaktadır.

kombi-tamir-bakim1

Avcılar Vaillant Servisimiz arıza bildirimi merkezde toplayarak bölgelerinde bulunan mobil servis ekiplerine bildirir ve aynı gün içerisinde probleminizi ortadan kaldırmaya çalışır.Avcılar Vaillant Servisi deneyimli teknisyenleri sayesinde cihazını montajı yapıldığı yerde size zaman kaybettirmeden araçlarında bulunan parçalar sayesinde kısa bir süre içerisinde onarımını yaparak siz değerli müşterilerimize cihazınızı çalışır durumda teslim eder. Avcılar Vaillant Servisi olarak siz müşterilerimize hizmetin en iyi ve en kalitelisini sunmaktan gurur duyarız.

Kombiye, onarım gerektiren ya da periyodik bakım zamanı gelmiş olan ürünlerinizi evinizde ya da kendi atölyemizde ilk sahip olduğunuz gün ki performansına geri getirmek bizim işimizdir. Kalitede lider, teknolojide güncel, hizmette güvenilir ve kendini işine adamış profesyonel bir kadro ile siz değerli müşterilerimizi ailemizin bir mensubu gibi görmekteyiz.

Avcılar Vaillant Bakım alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla istanbulun tüm bölge ve semtlerine Avcılar Vaillant bakımıVaillant arızaKombi tamirVaillant Kombi teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Avcılar Vaillant Bakım talepleriniz için 0212 601 17 67 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz. İstanbul’un en iyi teknik servisi olan Avcılar Vaillant Servisi yüksek kalitede ve müşteri memnuniyetini birebir yaşatan ve ilke edinen lider adres olmuştur. Hizmet Noktalarımız 7/24 hizmet vermektedir.

Avcılar Vaillant Servisi olarak tecrübeli personelimizle hizmet verip,kombi bakımlarında ekonomik ücretlerle servis imkanı sağlamaktayız.Avcılar Vaillant Servisine 0212 601 17 67  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.Servisimiz 7×24 servis hizmeti sağlamaktadır.

VAİLLANT kombilerinize her yıl mutlaka senelik kombi ve petek bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir.

Bu nedenle kombilerinizi daha verimli ve daha ekonomik kullanmış olursunuz. Vaillant kombi bakımlarında genelde yapılan işlemler filtre temizlikleri Vaillant  Kombi fan ve baca temizliği,bürülör temizliği ve genel temizlik Vaillant marka kombinize bakım yaptırdığınızda faturanızda düşüş olduğunu görürsünüz. Çünkü kombi dışarıda aldığı oksijeni fan yardımı ile yanma odasına gönderir.Daha sonra bu tozlar gaz enjektör gözeneklerini zamanla tıkayarak işlevsel olarak yavaşlatıp, faturanızın yüksek gelmesine neden olur bu yüzden her sene mutlaka kombi bakımını aksatmamalıyız.

Avcılar Vaillant kombi servisi kış aylarında genellikle müşterilerimizin ısınamama şikayetleriyle karşılaşmaktayız Vaillant marka kombilerini genelde ocak ve şubat aylarında düşük derecelerde kullanılması evlerdeki dış cephelerinin izolasyon yapılmaması ısınmama sebepleridir. Vaillant kombilerede genellikle kışın ocak ve şubat aylarında 50 yada 60 derecelerinin altına inilmemelidir. Kimi müşterilerimiz Vaillant marka kombilerini genelde gündüz kapatıp gece açarlar bu nedenlede tam ısı sağlanamayıp verim de alamadıkları gibi faturalarında yüksek gelmesi hiç kaçınılmazdır.

Avcılar Vaillant servisi (özel) olarak daima müşteri memnuniyeti üstün gelmektedir.

Kombi Servis Hizmetlerimiz

Avcılar Vaillant Kombi Servisi
Avcılar Vaillant Kombi Bakımı
Avcılar Vaillant Servis
Avcılar Vaillant Kombi Arıza
Avcılar Vaillant Kombi Teknik Servisi
Avcılar Vaillant Kombi Servisi Avcılar Vaillant Klima Servisi

Avcılar Vaillant Kombi Cihazları Teknik Servis Hizmetleri 0212 601 17 67

Siz müşterilerimize bir telefon kadar yakınındayız. En kaliteli hizmeti, En hızlı şekilde sizlere sunmak firmamızın misyonudur.

Firmamız Vaillant ürünleri üzerine Özel Servis olarak hizmet vermektedir. Yetkili Servis değildir.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)