Kombi Servisi

 
kombi-servs

Kombi Servisi

kombi servis konusunda sürekli kendini yenilemekte ve teknolojiyi takip ederek profesyonel çözümler üretmektedir. kombi servisi yıllardır sektördeki yerini korumakta ve kalitesini düşürmeden müşterilerine hizmet vermektedir.

Tüketici haklarına olan saygılı davranışı ve güler yüzlü personeli ile İstanbul genelinde hizmet veren kombi servisleri, müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduran hizmetler sunmaktadır.

kombi teknik servis elemanları cihazınızdaki tüm arızaları kısa süre içerisinde tespit edip çözüme kavuşturacaklardır.

Kombi Servisi

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışmalarını sürdüren kombi servisi, kalitesini 18 yıldır aynı düzeyde tutarak kendisini seçenlerin yüzünü güldürmektedir. Müşterilerine birçok konuda kolaylık sağlayan kombi servis, kredi kartı ile kapıda ödeme imkanı da vermektedir.

Çağrı merkezimiz ile kombi servislerine ulaşabilir ayrıca servis talebinde bulunabilirsiniz.

Kombi Servisleri

Firmamız teknisyen ve diğer personelin moralini en üst düzeyde tutarak en iyi kombi servis hizmeti vermelerini sağlamaktadır. Servisimizden alacağınız hizmet arasında kombi bakımı, montajı ve arıza giderme işlemi gibi satış sonrası tüm hizmetler bulunmaktadır.

Çağrı merkezimize ulaşmak için telefonu kullanabilirsiniz.

kombi servisleri günün her saatinde ve haftanın tüm günlerinde müşterilerine hizmet ulaştırmaktadır. Diğer firmaların aksine servisimiz oldukça uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

kombi servisi 18 yılı aşkın süredir müşterilerine satış sonrası hizmeti vermektedir. Bu hizmetlerin arasında kombi bakımı, montajı, arıza tespiti ve onarım işlemleri bulunmaktadır. Gezici servis araçları ile tüm ilçe ve semtlere hizmet veren kombi servis sunduğu işçilikte 1 yıllık garanti vermektedir.

Kredi kartı ila kapıda ödeme imkanı sunan kombi teknik servisleri cihazınızın tüm sorunlarını uygun fiyatlarla gidermektedir. Yaptıracağınız bakımlar ile cihazınızın daha verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Size bir telefon kadar yakın olan kombi servisleri ile iletişime geçebilir ve servis talebinde bulunarak sorunların giderilmesinde önemli bir adım atabilirsiniz. Bunun için telefonu arayabilirsiniz.0212 601 17 67